2024. JÚLIUS 08.

2024 GRAFIKA képzéseink diplomatémái

Izgalmas Up To Date témák GRAFIKA szakjainkon diplomázó hallgatóinktól

GRAFIKA képzéseinken hallgatóink munkái mindig reagálnak aktuális, vizuálisan „megújítandó” témákra, aminek csúcsa mindenkinél a diplomatéma, hiszen ott van leginkább meg az az érett tervezői szemlélet, amit minden piacra kilépő diákunk képvisel a választott szakmájában.

Mindamellett, hogy hallgatóink már képzésük alatt elhelyezkednek, aktív tervezők, önálló projekteket visznek, természetesen szükség van a hosszú évek kitartó munkájára. Időt és sok munkát kell szánniuk iskolaéveikre, hogy a grafikai eszköztárak, az innovatív szemlélet abszolút professzionális szintet üssenek meg náluk.

Nem történt ez most sem másként, hiszen hihetetlenül színes témaválasztás, remekművek és szakmailag kimagasló diplomaanyagok születtek. Büszkék vagyunk hallgatóinkra és konzulens tanáraikra, a KREA profi tanári csapatára, akik ismét lelkiismeretesen minden tapasztalatukat és tudásukat átadva vitték végig a feladatokat diplomázóinkkal.

Végzős csapatunk tehetséges Tervezőgrafikusokból és Brand Designer - Art Drector hallgatókból állt össze.

Olyan időtálló és egységes rebranding, arculati „újra” és "újító" tervezések, illusztrációs munkák, kampányok, stb. születtek, amelyek egy-egy témára komplex és jól átgondolt grafikai megoldásokat kínálnak.

Ízelítő a témákból, hallgatóink diplomamunkáiból:

Hallgató: Szukics Bettina, Tervezőgrafika szak
Diplomamunka témája: Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár arculatának tervezése

Hallgató: Smátrola Gréta, Tervezőgrafika szak
Diplomamunka témája: FUGA (Budapesti Építészeti Központ) arculatának újratervezése
Konzulens tanár: Vörös Botond tervezőgrafikus

Hallgató: Povázsai Nelli, Tervezőgrafika szak
Diplomamunka témája: Grimm Mesék - Gyermek és családi történetek, illusztrált könyv

Hallgató: Szakonyi Fanni, Brand Designer - Art Director
Diplomamunka témája: Plant Biology Europe konferencia arculat tervezése
Konzulens tanár: Kathi Zsolt tervezőgrafikus

Hallgató: Murányi Dóra, Brand Designer - Art Director