2024 Diplomamunkák

KREA Diplomakiállítás 2024
A jövő diplomamunkái
Közel 60 diplomázó hallgatónk munkája látható a kiállításon

A KREA Design Iskolában szeretettel várunk minden érdeklődőt a Budapest Design Week 2024 hivatalos programján!Fedezzétek fel a jövő kreatív tehetségeit a KREA kiállításán és ismerjétek meg az up to date, előremutató tervezői koncepciókat!

Diplomakiállítás látogatható: 2024. október 10 – 18. között, hétköznaponként hétfőtől - péntekig, 12:00 – 16:30 óráig.
Regisztrációhoz kötött tárlatvezetés: 2024. október 15., 15:00 óra. REGISZTRÁLJ!
Helyszín: 1051 Budapest, Október 6. utca 18., félemelet (31-es kapucsengő)

Az esemény programja

Látogassatok el a KREA Design Iskola diplomakiállítására, ahol közel 60 végzős hallgató munkáját nézhetitek meg! ENTERIŐR, GRAFIKA, UI/UX, STYLIST, DIVAT képzéseink előremutató koncepcióit megtekinthetitek a BDW hivatalos eseményeként látogatható kiállításon, ha pedig elmerülnétek a koncepciók sokszínűségében tárlatvezetésünkön, regisztráljatok eseményünkre!

Témák, amikkel találkozhattok

Grafika * Kreativitás határok nélkül, grafikai sokszínűség és innováció.
A grafika szakos hallgatóink innovatív megközelítésekkel dolgoznak, legyen szó komplex márkaépítésről, illusztrációról vagy akár UI designról. Az idei diplomaprojektek változatos grafikailag is megválaszolandó témákra épültek. Fontos szempont a témaválasztásoknál, hogy aktuális kérdésre reflektáljon a munka és kiemelkedően tükrözze a vizuális kommunikáció sokszínűségét.

UI/UX * Felhasználóközpontú élmények a jövő szolgálatában.
A KREA UI/UX design szakos hallgatói a jelenkor digitális világában rejlő lehetőségeket kutatják azért, hogy felhasználóközpontú megoldásokat hozzanak létre. A 2024-es diploma projektek az interaktív design és a felhasználói élmény optimalizálásának új megközelítéseit mutatják be, amelyek technológiai és esztétikai szempontból is lenyűgözőek, a témafelvetések abszolút hasznos megoldásokat kínálnak hétköznapjainkra.

Enteriőr Designer - Belsőépítész * Consept Hostel, Apart Hostel és Budapest 150. évfordulója.
A diplomatervezés egyik fő inspirációs forrása Budapest 150. évfordulója volt, ami meghatározta a projektek városi és közösségi orientációját. A fiktív tervezési helyszín Budapest ikonikus épülete, a Körszálló volt. A hallgatók diplomafeladatként kapták, hogy olyan ConceptHostel és ApartHostel projekteket adaptáljanak az épületbe, amelyek a közösségi élmények, az oktatás és a mobilitás igényeit szolgálják ki. Ez nem csak belsőépítészeti kihívás volt, hanem átfogó tervezési és design koncepciók kidolgozása is, ahol a társadalmi igények számára ideális terek születhettek meg.

Fashion Stylist * Magazin Editorial egyedi megközelítések.
STYLIST képzéseinken hallgatóink párhuzamosan több témán is dolgoznak egy félév során. A diploma editorial anyagaik nívós nemzetközi magazinok számára készültek. Nem kisebb online és nyomtatott lapoknak, mint a VOGUE Portugal, FRÄULEIN, GQ China, DUST Berlin, LULA, PAP Magazine. A 2024-es diplomamunkák a modern stílusformálás különböző aspektusait mutatják be, figyelembe véve az esztétikumot és az aktuális divatvilág kihívásait.

Divat * A jövő trendjei a KREA hallgatóitól.
A KREA divat szakos hallgatói minden évben újra és átértelmezik az aktuális trendeket. Természetesen ez alól 2024 sem kivétel. Egyedi, előremutató és izgalmas kollekciók születtek, miközben a diplomaprojektekben visszatérő témák a fenntarthatóság, az innovatív anyaghasználat és a hordható darabok, a streetwear újragondolása volt.

Találkozzunk a KREA Design Iskolában!

Nézd meg az online szaktájékozta-tónkat!

jobbrafel nyíl