Szalai Eszter

ruhaipari szakoktató

Sok éve foglalkozom női ruhák készítésével. Pályafutásom során több projektben dolgoztam divattervezőkkel is kivitelezőként.

A KREA-n ruhaipari műhelygyakorlatot és technológiai ismereteket tanítok. A csapatmunka ezen a területen nagyon fontos, hiszen a tervező sikere szorosan összefügg a kivitelező csapat munkájával. A ruhaipari szakterületen jelenleg kevés szakembert találni, ezért kiemelten fontos a tudás és a szakmai gyakorlat átadása a jövő alkotóinak. Szeretem a diákokat a szakmai fejlődés újabb és újabb lépcsőfokán elkísérni, majd látni a diplomamunkájukat, ami mindig egy különleges pillanat.

Számomra a KREA ettől szuper hely, ahol mindemellett lehetőségem van nagyszerű kollégákkal és diákokkal találkozni, együtt dolgozni.

Divat
Műhely- és eszközismeret