Odegnál Róbert

VFX Artist, filmrendező
co-founder
@ Blue Duck Arts Film Műhely

2003-ban diplomáztam a Képzőművészeti Egyetem tervezőgrafika szakán. Pár év múlva elvégeztem egy forgatókönyvíró-, és egy rendező iskolát. Azóta a Blue Duck Arts nevű filmes csapatunkkal több kisfilmet és tv-filmet rendeztem, illetve forgatókönyvet írtam. Sokszor saját magam készítem a filmjeim trükkjeit és díszleteit.

A KREA-n az a legjobb, hogy érződik, hogy itt mindenki a helyén van, legyen akár szó diákokról, akár tanárokról. A művészetre itt mindenki szakmaként, és nem hobbiként tekint.

Ami mindig segít egy grafika, forgatókönyv vagy film kezdeti szakaszában, hogy átnézem az elmúlt korokból a kedvenc műveimet, és azokból merítek motivációt és inspirációt.

A legfontosabb számomra a tanításban az, hogy megmutassam, hogy mennyi nagyszerű élményt tud adni a kreativitásunk kiaknázása egy egész életen át.

Ha elsőre nem is találják meg álmaik munkáját vagy munkahelyét, akkor is próbálják akár munka mellett fejleszteni azt, amit a legjobban szeretnének csinálni. Ne adják ennél alább!

Grafika
Motion design