Lonovics Zoltán

art director, képzőművész
owner
@ LZ Scarf Collection, Móra Könyvkiadó

20 éve dolgozom tervezőgrafikusként, art directorként, újabban pedig képzőművészeti területen.

A Krea egy nagy friss szemléletű, nyitott iskola, ahol kis hallgatói csoportok és a befogadható méretű tanári csapat miatt nagyon jó személyes kapcsolatok tudnak kialakulni. Ezen felül azért szeretek itt tanítani, mert nagy mértékben inspirálnak a tanulók a közös munka során, és remélem, hogy ez fordítva is igaz, és tudok nekik segíteni az alkotási folyamatban.

Számomra a tervezés esszenciája, hogy az eredetiségre és egyediségre törekedjünk.

A száraz szakmai programokon kívül egy nyitott szemléletet és az állandó kísérletezésre való törekvést szeretném átadni a hallgatóknak, a különböző műfaji határokat feszegetve.

Szerintem fontos az egyedi, sajátos karakter, hogy ezáltal kitűnjenek érvényesülni tudjanak a szakmában.

Divat
Szakmai portfólió