KREA » Programok

Betűképek kiállítás

Péntek, 2013. január 11. 19:00
Szimpla kert (VII. Budapest, Kazinczy u. 14.)
2013. január 11-től a KREA Kortárs Művészeti Iskola tervezőgrafika, tervezőoperátor, webdesign szakos hallgatóinak tipográfiai kiállítása megtekinthető a Szimpla Kert emeleti szintjén.

A KREA iskola első évfolyamos hallgatóinak a Szimpla Kertben megrendezett kiállítás az első bemutatkozási lehetősége a nagyközönség előtt. A tanév elején megkapott iskolai tervezési feladatuk szerint tipográfiai eszközök - jelek, betűk, szavak, vonalak, díszek - segítségével látványos vizuális felületeket kellett létrehozniuk. A diákok egyéni kreativitását, készségét mutatja, hogy a betűk, szavak jelentése helyett, hogyan élnek azok kompozíciós kifejezőerejével.

Megnyitó: Péntek, 2013. január 11. 19:00
Helyszín: Szimpla Kert (VII. Budapest, Kazinczy u. 14.)
A kiállítás megtekinthető 2013. február végéig a Szimpla Kert nyitvatartási idejében.

Képek a megnyitóról itt!

Hallgatói munkák